درباره ما

about-us2.jpg

مقدمه و معرفی شرکت

شرکت تارابگین در راستای توسعه صنعتی کشــور و با بهره مندی از ظرفیت های بالقوه میهن عزیزمان در سال 1356 و با سرمایه گذاری بخش دولتی زیر نظر شرکت ملی فولاد ایران توسط شرکت معتبر اتریشی VOEST - ALPINE در قطعـــه زمینــی به مساحت یکصدهزار متر مربع در منطقه صنعتــی ذوب آهن اصفهان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به لطف پروردگار این شرکت مفتخر است با توجه به قراردادن رضایت مشتریـان و کیفیت محصولات در سرلوحه کاری خود از تاریخ تأسیس تـا امــروز سهم عمــده ای را در تولید عایق های صوتی و حرارتی به خود اختصاص داده و در کاهش مصرف و حفاظــت از منابع تجدیـدناپذیــر سوخت های فسیلی نقش بسزایی را ایفا کرده و سهم بالایی را در حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه ها داشته است.

سخن مدیر عامل

در ســال های اخیر کشور ما در شرایطی قرارداشته که بیشتر از هر زمـان دیگری نیازمنــد به اصلاح الگوی مصرف انرژی و بهی سازی آن بوده است.
شرکت تارابگین با قدمتی حــدود 4 دهــه و تولید محصولاتــی با کیفیت بسیــار بالا به صورت عملــی در عرصه داخلی و خارجی خدمت می کند و در برنامه های استراتژیک این شرکت، توسعه محصولات عایقی در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، فولادسازی، نیروگاهی، سیمــان، ساختمانی و ... تعریف شده و با جدیت پیگیری می گردد.
همچنین ضمن حفظ کیفیت بسیــار بالای محصولات در برنامه ریزی جدید ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و کارفرمایان پروژه هـــای صنعتـی و ساختمانی و توسعه بازار در حال اجرا می باشد.

شرکت تارابگین به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید عایق های صنعتی ، در مدت حیات منسجم و پایدار خویش ، با استفاده از تجارب و دانش فنی در جهت بهبودسازی مصرف انرژی، در راستای حمایت از سرمایه ای ملی و جلب رضایت مشتریان با استقرار استاندارد Iso 9001 , 2008  با حمایت هیئت مدیرهو مدیرعامل ضمن رعایت اخلاق حرفه ای ، خود را متعهد به تحقق آرمانهای متعای زیر میداند : 

بهبود مداوم کیفیت محصولات تولیدی با تکیه بر رضایت و اعتماد روزافزون مشتریان داخلی و خارجی

افزایش دانش فنی و کارایی کارکنان شرکت از طریق آموزش های لازم واثربخش

اعتقاد به فرهنگ ایمنی و بهداشت شغلی در همه ابعاد و تلاش در جهت دستیابی به عملکرد بدون واقعه و کاهش مخاطرات شغلی تا حد رضایت بخش

پیشگیری ، کاهش و کنترل آلایندگی های محیط زیستی که ناشی از فعالیت های این شرکت میباشد

ایجاد رو حیه شاد ، رفاه بیشتر و محیط کار شاداب جهت فعالیت کارکنان

گسترش کمی و کیفی تحقیق در حوزه فروش با هدف حضور در بازارهای داخلی و خارجی

رعايت ارزشهاي اسلامي
رضايت مشتريان
بهره وري و تعالي عملكرد
پويا و دانش محور
شادابي و سلامت كاركنان
تلاش گروهي و سيستمي
انضباط و قانونمندي
دوستدار محيط زيست

ماموریت : كمك به رشد و شكوفايي حال وآينده اقتصاد و صنعت ایران از طریق ارائه خدمات با كيفيت و با ارزش  در زمینه تولید عایق های مورد نیاز ساختمان و صنعت،با تكيه بر برترين و پايدار ترين مزيت رقابتي سازمان ها يعني نيروي انساني با انگيزه،خلاق، نوآورو ماهر از طريق تحصيل و مديريت دانايي، تقويت و اشائه روحيه همكاري ومشاركت كاركنان دربرنامه ريزي وهدف گذاری.

مامعتقديم اين مهم را تنها از طريق ارتقاء و گسترش دانش عيني و ضمني خود وبه اشتراك گذاري اين دانش با شركايي تجاري مان محقق مينماييم وبدين سان با ايجاد و حفظ اعتماد پايدار بر رشد باثبات متمركز مي شويم.

چشم انداز : تبدیل شدن به شرکت برتر تولید عایق در ایران بگونه ای که همواره یکی از سه انتخاب برتر کارفرمایان پروژه های عظیم صنایع کلیدی کشور باشیم.

اهداف و استرات‍ژي های تارابگین

مالی

افزايش درآمد حاصل از فروش محصولات و خدمات با ارزش افزوده بالاتر

افزايش درآمد از طريق توسعه صادرات محصولات وخدمات

افزايش بهره وري از طريق مديريت هزينه ها

کاهش هزینه های گسترش بازار

مشتريان
فرآيندهاي داخلي
يادگيري و رشد